کنسول چوبی ارزان قیمت

انواع کنسول چوبی ارزان قیمت کدام است؟

در دنیای امروزی هر کس به دنبال طراحی خاصی برای زیباتر کردن منزل خود است. یکی از بهترین طراحی ها استفاده از میز کنسول است.  انواع مختلف میز کنسول در بازار وجود دارد، از کنسول چوبی ارزان قیمت گرفته تا گران ترین کنسول های چوبی. تمامی این میز کنسول ها نقش بسیار بزرگی را در زیباسازی منزل شما ایفا می کنند. 

برای خریدن میز کنسول چوبی، باید از انواع مختلف آن آگاه باشید. بعد از آگاهی نسبت به انواع مختلفی که از میز کنسول های چوبی که وجود دارد، و بررسی ویژگی های متفاوتی که آنها دارند، می توانید انتخاب بسیار مناسبی داشته باشید.

در این مقاله قصد داریم که تعدادی از این میز کنسول های چوبی را به شما معرفی کنیم و انواع میز کنسول ارزان قیمت را به شما معرفی کنیم. 

انواع مختلف کنسول چوبی ارزان قیمت کدامند؟

به طور کلی باید گفت که در خانه اجزایی مانند میز کنسول و میزبار به زیبایی، کمک بسزایی را خواهند کرد که در ادامه با برخی از مدل هایی با توجیه اقتصادی، و با کیفیت اشاره خواهیم کرد.

 • میز کنسول مهرو: 

این کنسول چوبی به حالت سه طبقه ای وجود دارد و در کل می توان گفت که ظاهری بسیار ساده دارد. از این کنسول چوبی ارزان قیمت، با عناوین مختلفی می توان استفاده کرد، از جمله به عنوان کتابخانه و یا جایی برای قرار دادن وسایل دیگر از آن استفاده کرد. اگر در منزل تان جای زیادی ندارید، انتخاب این میز کنسول یکی از بهترین هاست.

 • میز کنسول روستیک: 

این کنسول چوبی ارزان قیمت، در زیباسازی نمای خانه تاثیر بسیار زیادی دارد. از میز کنسول روستیک روی شوفاژهای خانه استفاده می شود. همچنین روی آن هم می توان وسایل هم تزئینی و هم … قرار داد. 

 • میز کنسول بریسون: 

این میز کنسول ارزان قیمت، دارای دو طبقه است. یک طبقه ی بالایی بزرگ، که وسایل زیادی را می توان روی آن قرار داد و یک طبقه ی پایینی کوچک، که می توان وسایل مختلفی را در آنجا هم قرار داد. این میز هم زیبایی و هم جای زیادی را برای قرار دادن وسایل دارد.

 • میز کنسول آلدو: 

این میز کنسول کنسول چوبی ارزان قیمت، ظاهری بسیار زیبا دارد. نسبت به کنسول های قبلی هم فضای بیشتری را در بر می گیرد و هم بسیار زیبا است. این میز کنسول دارای دو کمد در طرفین و سه کشو در وسط است. روی این میز کنسول هم می توان وسایل تزیینی زیادی را قرار داد. افراد زیادی، از فضای درون میز کنسول به شدت استفاده می کنند و وسایل زیادی را داخل آنها قرار می دهند. 

 • میز کنسول هوینر:

این میز کنسول چوبی ارزان قیمت هم دو طبقه است. اندازه ی کوچکی دارد و بسیار زیباست. برای دکوراسیون های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. هم از طبقه ی بالایی آن می توان استفاده کرد، و هم از طبقه ی پایینی. 

 • میز کنسول کالچو: 

این میز کنسول چوبی ارزان قیمت، ظاهری سنتی دارد، که بر اساس دکوراسیون داخلی منزل شما نمای بسیار زیبایی را می تواند به نمای خانه ی شما ببخشد. این میز کنسول از سه کشو افقی در بالا و سه کمد افقی هم در پایین کشوها ساخته شده است. مدل ساخته شدن این میز کنسول باعث شده است که فضای بسیار زیادی را برای شما بوجود می آورد تا وسایل بسیار زیادی را داخل آن قرار دهید. از طرفی وسایل تزیینی زیادی را می توانید روی آن نیز قرار دهید.  

کنسول چوبی ارزان قیمت

 • میز کنسول کولون: این میز کنسول چوبی ارزان قیمت، هم بسیار زیباست. از چوب ساخته شده است و ظاهر آن به این شکل است که دو کشو بزرگ در وسط و دو کمد در طرفین آن وجود دارد. باز هم مانند موارد قبلی این کمد به شکلی است که فضای بسیار زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. و از طرفی ظاهری بسیار زیبا هم دارد. 
 • میز کنسول نویسا: این کنسول چوبی ارزان قیمت، ظاهری فوق العاده زیبا و جذاب دارد. هم فضای داخلی زیادی دارد که وسایل تزیینی و وسایل دیگری را می توان داخل آن قرار دارد. از طرفی خود میز کنسول به شکلی طراحی شده است که بسیار زیبایی زیادی را به منزل می دهد. از این میز کنسول می توان با عنوان حتی کتابخانه هم استفاده کرد. این میز کنسول تمامی ویژگی های خوب و مثبت مورد نیاز را دارد. 
 • میز کنسول ژالامدرن: این میز کنسول چوبی ارزان قیمت، ظاهری متفاوت تر دارد. در قسمت وسط آن طراحی زیبایی قرار گرفته شده است که ظاهر بسیار متفاوت و زیبایی را به آن بخشیده است. از طرفی کمدها و کشو های آن باعث شده است که بتوان از فضای داخلی آن برای نگهداری وسایل زیادی استفاده کرد. 
 • میز کنسول دو پایه آهویی: این میز کنسول چوبی ارزان قیمت، ظاهری شبیه به میز خاطره دارد. این میز کنسول بیشتر جنبه ی زیبایی دارد. می توانید هم از ظاهر خودش برای زیباتر کردن خانه استفاده کنید و هم اینکه وسایل تزیینی روی آن قرار دهید. ولی برخلاف بیشتر میز کنسول ها، این مورد کند یا کشو خاصی ندارد. 
 • میز کنسول وینتاج: این میز کنسول دو پایه، از دو پایه ی پهن تشکیل شده است. این میز کنسول از دو طبقه تشکیل شده است که از طبقه ی پایین آن نمی توان استفاده ی خاصی کرد و بیشتر جنبه ی زیبایی دارد. ولی نمی توانید برای جای دادن وسایل تان استفاده ی خاصی از این مدل کنید. 
 • میز کنسول هرمس: این میز کنسول چوبی ارزان قیمت، با ظاهری بسیار زیبا ساخته شده است. این میز کنسول دارای چند کمد است و علاوه بر زیبایی بسیار زیادی که دارد، فضای زیادی را هم به شما می دهد تا وسایل تان را داخل آن قرار دهید. این میز کنسول چوبی، برای بسیاری از دکوراسیون ها بسیار فوق العاده تاثیرگذار و زیبا است. 
 • میز کنسول چوبی: این میز کنسول چوبی ارزان قیمت، در خانه ها و حتی مغازه های زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. دلیل استفاده زیاد از این میز کنسول ظاهر بسیار زیبای آن است. دو ستون بسیار زیبا با پایه های بسیار زیبا بین طبقه ی بالا و پایین آن قرار گرفته است. ولی فضای زیادی را برای قرار دادن وسایل به شما نمی دهد. و بسیار دکوراسیون شما را زیبا می کند. به همین دلیل در جاهای زیادی از این میز کنسول استفاده می کنند و روی آن یا وسایل تزیینی قرار می دهند یا اینکه بازی روی آن قرار می دهند که بسیار منزل شما را زیبا می کند. 

کنسول چوبی ارزان قیمت

سخن پایانی انواع کنسول چوبی ارزان قیمت کدام است؟

در این مقاله از سایت ساروچرمینه، به تحلیل تعدادی از انواع میز کنسول چوبی ارزان قیمت پرداختیم. شما می توانید در میان انواع مختلف میز کنسول های چوبی، با توجه به کاربری های متفاوتی که وجود دارد، یک میز کنسول چوبی ارزان قیمت بسیار مناسب برای خودتان انتخاب کنید. ما بهترین گزینه برای شما هستیم تا انواع میز کنسول های چوبی را برای شما تهیه کنیم. و همچنین ما بهترین گزینه برای شما هستیم تا مشاور شما در امر سرویس خواب  و میزبار باشیم تا در انتخاب خود به بهترین شکل ممکن عمل کنید.

امیدوارم که از این مقاله لذت برده باشید. حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *