میز چوبی کنسول

بررسی انواع میز چوبی کنسول

میز کنسول از جمله وسایلی است که باعث انقلابی در ظاهر هر خانه ای می شود. به خاطر تنوع بسیار زیادی که در انواع آن وجود دارد، افراد از آنها در دکوراسیون های متفاوت از کلاسیک گرفته تا مدرن استفاده می کنند. در این مقاله از سایت ساروچرمینه قصد داریم که انواع میز چوبی کنسول را برای شما مورد تحلیل قرار دهیم و تعدادی از آنها را به شما معرفی کنیم، تا در انتخاب بتوانید به راحتی عمل کنید. 

اگر برای طراحی دکوراسیون منزلتان به میز کنسول نیاز دارید، یا اینکه برای دکوراسیون منزلتان ایده ای در ذهن ندارید، می توانید از انواع مختلف میز بار و میز کنسول استفاده کنید که در ادامه مقاله به بررسی میز کنسول خواهیم پرداخت.

انواع میز چوبی کنسول کدامند؟

1- میز چوبی کنسول روستیک L330:

طراحی این میز کنسول فوق العاده جالب است. چرا که در طراحی آن ایده ی بسیار خلاقانه ای بکار گرفته شده است. این میز چوبی کنسول را روی شوفاژ استفاده می کنند. با این کار شوفاژ در طراحی خانه دیگر به چشم نمی آید و در عین حال یک طراحی بسیار زیبا هم به دکوراسیون داخلی شما اضافه می شود.

2- میز چوبی کنسول اسکالا:

این مدل میز کنسول، مقاومت و ماندگاری بسیار زیادی دارد. اسکلت اصلی و پایه های آن که مهم ترین قسمت های آن است، از چوب راش ساخته شده است. صفحات هم از ام دی اف ساخته شده است. این برند بسیار برای انواع میز کنسول معروف و معتبر است. 

3- میز چوبی کنسول ایکیا:

این میز کنسول چوبی، طراحی جالبی دارد. به این منظور که فضای زیادی را برای افراد برای اینکه وسایل خود را در آن جای دهند، تعبیه کرده اند. این میز کنسول دارای سه کشو در وسط و دو کمد در طرفین آن است، که فضای زیادی را فراهم می کند. این مدل از میز کنسول ها در میان افراد زیادی محبوبیت بالایی دارد.

میز چوبی کنسول

4- میز چوبی کنسول جنوا:

این مدل از میز کنسول دارای سه میز کشویی بزرگ و یک کمد در سمت راست آن است. شاید مدل کمد و کشو ها مانند قبل باشد، ولی این میز کنسول، دارای طراحی بسیار زیبایی است. افراد بسیار زیادی از این میز کنسول برای زیبا سازی هرچه بیشتر منزل خود استفاده می کنند. روی آن گل قرار می دهند و وسایل تزئینی زیادی را روی آن قرار میدهند و بسیار زیبا است.

5- میز چوبی کنسول آسپندوس:

این میز چوبی کنسول، دارای اندازه ی بزرگی است. به خاطر همین حتما باید اندازه ی اتاق و منزل خود را در نظر بگیرید و بعد میز کنسول مناسب را انتخاب کنید. در ساخت این میز کنسول هم از چوب راش استفاده شده است و بسیار بدنه ی مقاومی دارد. 

6- میز چوبی کنسول برگامو:

این میز کنسول طراحی و مقاومت منحصر به فردی دارد. این میز کنسول ها تکمیل کننده ی مبلمان هستند. بسیار زیبا و جذاب هستند. روی این میز کنسول به اندازه ای بزرگ است که می توانید وسایل زیادی را روی آن قرار دهید. بدنه ی آن بسیار مقاوم است و بسیار طراحی جذابی دارد.

7- میز چوبی کنسول پرالین:

این میز کنسول در سایز خوبی ساخته شده است. شما می توانید روی این میز کتاب ها، تزئینات و … را روی میز کنسول قرار دهید و از آن به عنوان کتابخانه، کمد و … هم استفاده کنید. در ساخت آن از چوب بسیار خوبی استفاده می شود که مقاومت آن را بسیار زیاد می کند.

8- میز چوبی کنسول دیاموند:

این میز چوبی کنسول بسیار زیبا است. این میز کنسول دارای سه محفظه است که علاوه بر زیبایی بسیار زیاد به آن قابلیت جادار بودن بسیار زیادی را می دهد. یعنی علاوه بر اینکه می توانید از زیبایی آن در دکوراسیون داخلی منزل خودتان استفاده کنید، می توانید وسایل زیادی را در داخل این میز کنسول قرار دهید. این میز کنسول را می توان ادامه ی مبلمان خودمان قرار دهیم. پس با اشکال متفاوت می توانیم از این میز کنسول ها استفاده کنیم.

9- میز چوبی کنسول دو طبقه:

این میز کنسول از دو طبقه ساخته شده است. جالب اینجاست که از جنس چوب و فلز در ساخت آن استفاده می شود. همین ترکیب باعث می شود که مقاومت فوق العاده بالا رود و همچنین فضای زیادی را برای افراد بوجود می آورد تا وسایل زیادی را روی آن قرار دهند. این میز کنسول ها توانایی مقاومت در مقابل رطوبت و دمای بالا را دارند. پس می توانید در جاهای متفاوتی از آن استفاده کنید.

10- میز چوبی کنسول کنتون:

این مدل کنسول چوبی، به سبک کلاسیک ساخته شده است. اگر طراحی منزل تان به شکلی است که می توانید از میز کنسول های کلاسیک در ساخت آن استفاده کنید، این گزینه برای شما بسیار مناسب است. میز کنسول کنتون یکی از بهترین انواع میزهای کلاسیک است که می توانید از آن استفاده کنید.

11- میز چوبی کنسول ماد:

این مدل میز کنسول هم از چوب راش ساخته شده است. ترتیب قرار گرفتن کشوها و کمد ها با بقیه ی موارد میز کنسول ها در این مدل متفاوت است. اول یک کمد و بعد سه کشو و بعد با کمد قرار گرفته است. ولی از این مدل هم می توانید در ادامه ی مبلمان خود از آنها استفاده کنید و همچنین مانند بقیه ی موارد، وسایل زیادی را روی آن قرار دهید.

12- میز چوبی کنسول درنا:

این میز کنسول در سایز کوچکی است. و مدل متفاوتی نسبت به بقیه دارد. مدل این میز کنسول شباهت زیادی به میز خاطره دارد. ولی تفاوت هایی هم در آن وجود دارد. این میز کنسول دارای دو کشو است که اولین تفاوت را با میز خاطره بوجود می آورد. از لحاظ ظاهری هم زیبایی بسیار زیادی دارد. و روی آن هم می توان وسایل تزئینی قرار داد.

میز چوبی کنسول

13- میز چوبی کنسول فلاور:

این میز کنسول زیبایی بسیار زیادی را به منزل شما می دهد. جنس این میز از ام دی اف است. روی در کمدهای این میز کنسول، طراحی های بسیار زیبایی بوجود آمده است که جلوه ی بسیار زیبایی را به منزل شما می بخشد. هم فضای زیادی برای قرار دادن وسایل تان در داخل آن وجود دارد و هم اینکه وسایل تزئینی زیادی را می توان روی آن قرار داد. در کنار تمام اینها در ظاهر هم باعث بهبود بسیار زیاد ظاهر منزل شما می شود.

سخن پایانی بررسی انواع میز چوبی کنسول

در این مقاله از سایت ساروچرمینه، به معرفی انواع میز چوبی کنسول پرداختیم. به خاطر زیبایی بسیار زیادی که میزهای کنسول دارند، افراد از آنها در منزل هایشان استفاده می کنند. از میزهای کنسول هم برای زیباسازی منزل استفاده می شود و هم وسایل زیادی را می توان روی آن قرار داد و هم وسایل زیادی را می توان داخل آنها جای داد. تمام این موارد باعث شده است که میزهای کنسول محبوبیت بسیار زیادی در میان افراد مختلف داشته باشد. و به دنبال انواع مدل ها و طرح های مختلف میزهای چوبی کنسول باشند.

شما می توانید برای کسب اطلاعات جامع در حوزه ی سرویس خواب و میز بار، به لینک های مشخص شده وارد شوید و یا با متخصصین ما در تماس باشید.

امیدواریم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *