آینه کنسول چوبی مدرن

بررسی طرح های آینه کنسول چوبی مدرن

آینه کنسول یکی از زیباترین ابزاری است که در خانه برای زیبا ساختن منزل به کار می رود. به همین دلیل افراد به دنبال انواع مدل های مختلف آن می گردند تا در زیبا ساختن منزل خود حرکتی کرده باشند. طرح های متفاوتی از آینه کنسول چوبی مدرن وجود دارد، که در این مقاله قصد داریم در مورد بعضی از معروف ترین های آنها صحبت کنیم. 

پس اگر قصد زیبا کردن منزل خود را دارید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

انواع طرح های مختلف آینه کنسول چوبی مدرن کدامند؟

1- آینه کنسول کلاسیک:

این مدل از آینه کنسول، شاید در گروه آینه کنسول چوبی مدرن قرار نگیرد، ولی در سال های اخیر مدل ها و طرح های بسیار زیادی برای آن ارائه شده است. آینه کنسول کلاسیک، نمونه ای است که در آن کلاسیک و قدیمی مورد استفاده قرار می گیرد. اگر که می بینید که دکوراسیون منزلتان به مدل کلاسیک می خورد، از آینه کنسول کلاسیک استفاده کنید. این مدل از چوب و ام دی اف بسیار مرغوبی ساخته می شود.

2- آینه کنسول معرق نایس:

این مدل را می توان از انواع آِینه کنسول کلاسیک دانست. ولی در سال های اخیر وارد آینه کنسول چوبی مدرن شده است. چرا که طرح های بسیار جدیدی به حالت معرق ساخته شده است. و بسیار زیبا هستند. اگر که می بینید که دکوراسیون منزلتان نیاز به یک آینه کنسول معرق دارد، حتما از آنها استفاده کنید چرا که بسیار زیبا هستند. این آینه کنسول های بسیار زیبا از چوب و ام دی اف بسیار مرغوب ساخته می شود.

آینه کنسول چوبی مدرن

3- آینه کنسول اطلس:

این مدل آینه کنسول هم از مدل های کلاسیک به شمار می رود. ولی تمایزی که این مدل دارد، در این است که این آینه کنسول دارای سه کمد در قسمت پایینی کنسول است. این سه کمد زیبایی بسیار زیادی را به آن داده اند. روی کمدها طراحی های بسیار زیبایی انجام گرفته شده است. طراحی جذاب دیگری هم که این مدل دارد، طراحی در اطراف آینه است. به عبارتی، تاج آینه با ظرافت بسیار زیبایی طراحی شده است. در ساخت آن از ام دی اف و چوب به صورت ترکیبی استفاده شده است، که بسیار به زیبایی این مدل کمک کرده است. 

4- آینه کنسول سامانتا:

یکی دیگر از انواع آینه کنسول که می توان جز انواع مدل کلاسیک آن را به حساب آورد، مدل سامانتا است. در مدل سامانتا مانند اطلس، سه کمد متفاوت می بینیم. در حالیکه در این مدل علاوه بر کمدها، سه کشو هم وجود دارد. طراحی روی کمدها زیبایی بسیار زیادی را به این طرح داده اند. علاوه بر آن باید گفت که این مدل ماندگاری بسیار بالایی هم دارد. یعنی اگر که دنبال یک طرح با دوام بسیار بالا می گردید این طرح از بهترین ها است.

5- آینه کنسول گرسل:

با این طرح وارد انواع مختلف آینه کنسول چوبی مدرن شدیم. این مدل یک طراحی بسیار زیبا و خاص دارد و کاملا مدرن است. هم آینه ی بسیار خاصی دارد و هم کمدهای بسیار خاصی دارد. در وسط کمد ها سه کشو دارد و کمدها در طرفین کشوها قرار گرفته است. از طرفی در قسمت آینه ها، یک آینه ی یکپارچه ندارد، بلکه از دو آینه ی تیکه ای بسیار زیبا تشکیل شده است. جنس این آینه کنسول از ام دی اف و چوب است و دوام بالایی دارد. 

6- آینه کنسول آیسان:

این مدل بسیار زیبا را هم با توجه به ساختارش می توان جز گروه کلاسیک دانست و هم می توان آن را جز گروه مدرن دانست. آینه کنسول آیسان، هم مورد پسند دوست داران آینه کنسول مدرن است و هم مورد پسند علاقه مندان به کلاسیک. این مدل می تواند در رنگ های متفاوتی طراحی شود، و دقیقا بر اساس دکوراسیون منزل شما می تواند جلوه ی زیبایی به آن ببخشد. 

7- آینه کنسول هیزل:

یکی دیگر از انواع آینه کنسول چوبی مدرن، می توان به هیزل اشاره کرد. طراحی این آینه کنسول بسیار جالب است، از یک کنسول مکعبی و از دو آینه ی دایره ای ساخته شده است. این طراحی متفاوت باعث شده است، که زیبایی بسیار زیادی را به کار اضافه کند. اگر که دکوراسیون منزلتان به شکلی است که این مدل برای آن مناسب است حتما از هیزل استفاده کنید.

8- آینه کنسول لوتوس:

این طراحی از آینه کنسول چوبی مدرن، زیبایی بسیار زیادی دارد. طراحی آن به هیزل شبیه است، ولی لوتوس پیچیدگی بیشتری دارد. مدل طراحی آینه ی آن بسیار زیبا است. این آینه کنسول مدرن را می توانید در رنگ ها و اندازه های متفاوتی خریداری کنید. اگر که دکوراسیون منزلتان به شکلی است که می توانید لوتوس را در آن استفاده کنید، حتما از آن استفاده کنید.

9- آینه کنسول برلین:

از دیگر مدل های آینه کنسول چوبی مدرن، برلین را می توان نام برد. این آینه کنسول از جذاب ترین مدل های آینه کنسول به شمار می رود. در ساخت آن از روکش هایگلاس استفاده می شود. این روکش از بهترین نوع روکش است که باعث می شود که مقاومت بسیار بالایی به کار اضافه کند و همچنین مانع از ساییدگی و ضربه به آینه کنسول شود. برلین از جمله محبوب ترین آینه کنسول های مدرن به شمار می رود.

10- آینه کنسول نویا:

این مدل از انواع آینه کنسول چوبی مدرن، طراحی بسیار جالبی دارد. کنسول آن دارای چهار کمد است که به آن زیبایی بسیار زیاد داده و همچنین فضای زیادی هم برای کار به افراد داده است. آینه های طرح نویا، در اندازه های مختلفی طراحی شده اند که باعث جذابیت بالایی این طراحی شده است. از روکش گردو در این طرح استفاده شده است، که دوام و مقاومت بسیار بالایی را به کار بخشیده است. معمولا آینه کنسول نویا را به خاطر طراحی خاصی که دارد، به همراه میزهای عسلی آن خریداری می کنند، چرا که مدل آن بسیار خاص است.

آینه کنسول چوبی مدرن

11- آینه و کنسول کارولین:

طراحی این آینه کنسول چوبی مدرن، بسیار جالب است. طرح آینه آن به شکلی است که یک طرح کلی به دو تکه تقسیم شده است. دارای سه کشو و دو کمد است که جذابیت آن و کارایی آن را بسیار افزایش داده است. در کل جز جذاب ترین مدل های آینه و کنسول به حساب می آید. 

مزایای استفاده از آینه کنسول

از گذشته تا به امروز آینه ها در خانه های ایرانی از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند، که آن هم بر می گردد به تاریخچه و سنت ایرانیان که برای تمامی اقشار جامعه هم از جایگاه ویژه ای این سنت برخوردار است.امروزه در کنار آینه ها، کنسول ها هم از جایگاه ویژه ای در خانه ها برخوردار شده اند که آن هم می توان گفت که به دلیل زیبایی است که در کنار آینه برای منزل رقم خواهند زد.شما می توانید با استفاده از آینه کنسول های چوبی مدرن، زیبایی را در منزل خود همراه کنید.

سخن پایانی بررسی طرح های آینه کنسول چوبی مدرن

در این مقاله از سایت ساروچرمینه، به بررسی طرح های آینه کنسول چوبی مدرن پرداختیم. انواع طرح های مختلفی برای آِینه کنسول وجود دارد، از انواع مدل های کلاسیک تا انواع مدل های مدرن. هر فردی بر اساس سلیقه و همچنین بر اساس دکوراسیون داخلی منزل خود تصمیم می گیرد که از کدام مدل استفاده کند. در سال های اخیر به خاطر استقبال فراوانی که از آینه کنسول های مدرن شده است، طراحان، انواع بسیار زیادی از آنها را به بازار ارائه داده اند. ولی جالب اینجا است که مدل های کلاسیک، هنوز هم طرفداران بسیار زیادی دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از دیگر خدمات ساروچرمینه، مانند؛ 

سرویس خواب و میز بار، می توانید به لینک های مشخص شده وارد شوید و یا با متخصصین ما در ارتباط باشید.

امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *