سرویس خواب اسپرت

6 مدل از بهترین سرویس خواب اسپرت سال 2022

در این مقاله در رابطه با انواع سرویس خواب اسپرت صحبت کردیم. نمونه های مختلفی را برای شما مطرح کردیم. بیشترین نمونه ها با این طراحی بوده اند که شما می‌توانید سرویس خواب اسپرت خود را بر اساس تیم ورزشی مورد علاقه تان، انتخاب کنید. حتی شما میتوانید هر وسیله ی ورزشی را که دوست دارید، به این سرویس های اسپرت اضافه کنید و آنها را کاملا برای خود شخصی سازی کنید. این سرویس خواب های اسپرت در سال ۲۰۲۲ مورد توجه افراد بسیار زیادی قرار گرفته اند.

سرویس خواب به طور کلی به دو دسته سلطنتی و اسپرت تقسیم می شود و شما می توانید بر اساس مدل دکوراسیون خود طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید. یکی از مهم ترین لوازم منزل ست اتاق خواب است که می تواند نقش مهمی در داشتن خوابی آرام داشته باشد. وقتی به خواب فکر می کنید، اولین چیزی که به ذهنتان خطور می کند داشتن یک خواب راحت و آرام است. هر فرد ممکن است استاندارد خاصی برای استفاده از سرویس خوابگاه داشته باشد. اما باید بتوانید استاندارد مناسبی برای انتخاب روتختی ورزشی تشخیص دهید.

سرویس خواب های اسپرت اغلب برای اتاق خواب هایی با دکوراسیون داخلی مدرن انتخاب می شوند. امروزه سرویس خواب های اسپرت در طرح ها و رنگ های متنوع تولید میشوند که انتخاب مدل و طرح سرویس خواب های اسپرت را کمی سخت کرده است. 

با یکی از این انواع سرویس خواب اسپرت، حمایت خود را از تیم مورد علاقه خود نشان دهید. اگر ورزش یا تیم خود را نمی بینید، اشکالی ندارد. ما می توانیم به صورت سفارشی برای شما تیم مورد علاقه تان را روی سرویس خوابتان، طراحی کنیم. 

در این مقاله ما قصد داریم در رابطه با سرویس خواب اسپرت ورزشی صحبت کنیم که شما می توانید برای فرزندانتان آنها را خریداری کنید.

سرویس خواب اسپرت

بهترین نمونه های سرویس خواب اسپرت ورزشی کدامند؟

  • سبک تخت خواب بیسبال:

این سرویس خواب اسپرت دو طبقه برای هر طرفدار بیسبال بسیار فوق العاده است. دارای نرده های محافظ در طبقه ی بالا است که بسیار امنیت را بیشتر می کند. در بالای تخت طبقه ی بالا یک تابلوی امتیاز بزرگ قرار دارد، که دارای حروف و اعداد سفارشی است که با درخواست مشتری طراحی شده است.

به جای نردبان، پله قرار داده شده است. هر پله یک کشو زیر آج دارد که ظاهری فوق العاده به اتاق شما می دهد. همچنین یک قسمت با 5 کشو و قفسه کتاب نیز در کنار تخت طبقه پائین قرار داده شده است.

  • سبک تخت خواب دوگوت:

این یک سرویس خواب اسپرت با طراحی زیر شیروانی با تم بیسبال است. در بخش پایینی تخت، یک نیمکت اضافه شده است که می تواند به عنوان جعبه اسباب بازی با فضای ذخیره سازی نسبتا بزرگی استفاده شود. تابلوی امتیاز را می توان بدون هزینه اضافی سفارش داد. ریل محافظ نیز از جنس بسیار خوبی ساخته شده است که مانند چوب بیسبال هستند.

  • سبک تخت خواب فوتبال:

آیا هیچ طرفدار فوتبالی وجود دارد؟ این سرویس خواب اسپرت برای آن هواداران کوچک فوتبال، بسیار مناسب است. 

در بالای این تخت، یک تابلوی امتیازی سفارشی با تیم انتخابی شما ساخته می شود. شما نام ورزشگاه و امتیاز را انتخاب می کنید، و سپس طراحی روی سرویس خواب اسپرت شما انجام می گیرد. در کنار تخت محلی برای اندازه گیری طول نیز تعبیه شده است. آیا می خواهید به یک توپ زمینی ضربه بزنید؟ پس جایی در بالای تخت به عنوان دروازه قرار داده شده است تا کودک شما بتواند به توپ ضربه بزند.

برای کسب اطلاع از نحوه ی سفارش سرویس خواب خود، به صفحه ی اختصاصی سرویس خواب ساروچرمینه مراجعه فرمایید

سرویس خواب اسپرت

  • تخت خواب بیسبال با سبکی متفاوت:

این تخت بیسبال بسیار معروف است. تخته سر به نظر می رسد مانند یک تابلوی امتیاز و دو میله در کنار تابلو از چوب واقعی Louisville Slugger و توپ های واقعی قرار داده شده است. 

مطالعه ی مقاله ی ست کامل سرویس خواب توصیه می شود.

شما و فرزندتان می توانید جدول امتیازات را دقیقاً همانطور که می خواهید بچینید. شما تیم‌ها را انتخاب می‌کنید، در ادامه ما طراحی را انجام می دهیم. حتی قبل از اینکه همه چیز را نهایی کنیم، می‌توانید از همین الان شروع به پر کردن تابلوی جدول خود کنید. شما هر رنگ تیمی را که دوست داشته باشید را می توانید سفارش دهید.

  • سبک سرویس خواب بسکتبال:

این طرح یک سرویس خواب اسپرت رویایی برای فرزند شما است. این آرزوی هر طرفدار بسکتبال است که این سرویس اسپرت را داشته باشد. در اینجا شما و فرزندتان می توانید نام استادیوم، بازیکن و شماره آنها، امتیاز و همه چیز را روی تخته قرار دهید.

  • تخت بیسبال نسخه ویژه:

این نسخه ویژه سرویس خواب اسپرت بیسبال، در میان مخاطبان بسیار معروف است. بالای تخت به نظر می رسد، مانند یک تابلوی امتیاز و دو چوب واقعی Louisville Slugger و توپ های واقعی استفاده شده است. به جای استفاده از کار گرافیکی، همه چیز روی آن حک شده است.

توصیه می کنم به مقاله ی سرویس خواب با متریال ترک سر بزنید.

سرویس خواب اسپرت

رنگ Hornsby

محبوب ترین نسخه رنگ Hornsby است. این نام از چوب های هورنزبی با همان رنگ گرفته شده است. پایین تخت با چوب ها مطابقت داده شده است. پس از اعمال رنگ، طرح تابلوی امتیاز در بالای تخت حک شده است.

شما و فرزندتان می توانید جدول امتیازات را دقیقاً همانطور که می خواهید بچینید. شما تیم‌ها را انتخاب می‌کنید، و سپس به طور کامل سرویس خواب برای شما طراحی می شود. حتی قبل از اینکه همه چیز را نهایی کنیم، می‌توانید از همین الان شروع به پر کردن تابلوی جدول خود کنید. 

تمام رنگ تیم های مختلف موجود است و شما می توانید آنها را سفارش دهید.

کاملا می توانید آن را شخصی سازی کنید:

می توانید کشوها اضافه کنید، کم کنید، چوب ها را عوض کنید. ما می توانیم از اکثر چوب های لوئیزویل اسلاگر استفاده کنیم. ما حتی می توانیم از چوب های خودتان استفاده کنیم. 

با ارسال یک پیام بر روی چوب یا حتی امضای خود، آن را حتی بیشتر شخصی کنید. 

توصیه می کنیم که حتما مقاله ی مربوط به قیمت سرویس خواب دونفره را مطالعه بفرمایید.

سرویس خواب اسپرت خود را از کجا خریداری کنیم؟ 

ویژگی هایی که محلی که شما باید سرویس خواب اسپرت خود را از آنها خریداری کنید باید داشته باشند این است که، حتماً دارای تنوع بسیار زیادی باشند. علاوه بر تنوع باید مهارت کافی در ساخت و طراحی سرویس خواب شما را داشته باشند، که اگر شما علاقه داشتید که وسیله ای را به سرویس خواب تان اضافه کنید بتوانند این سرویس خواب را برای شما طراحی کنند. ما در شرکت ساروچرمینه سالهاست که در زمینه ی طراحی و تولید انواع مختلف سرویس خواب اسپرت فعالیت داریم. 

سرویس خواب اسپرت

سخن پایانی

در این مقاله از سایت ساروچرمینه در رابطه با چند مدل از انواع سرویس خواب اسپرت در سال ۲۰۲۲ صحبت کردیم. تفاوتی که طراحی این سرویس خواب ها داشتند در این بود که طراحی این سرویس ها کاملاً خلاقانه بودند. و دیگر تفاوتی که این سرویس خواب ها داشتند در این بود که شما می توانید به راحتی آنها را شخصی سازی کنید و علاوه بر شخصی سازی، می توانید شکلی فوق العاده زیبا و منحصر به فرد را به آنها بدهید. در نهایت توضیح دادیم که شما می توانید خرید سرویس خواب اسپرت خود را با خیال راحت به شرکت ما بسپارید.

 امیدواریم که بتوانیم میزبان خوبی برای شما باشیم.

 از اینکه مقاله ما را مطالعه کردید ممنونیم و امیدواریم که نظرات خود را با ما در میان بگذارید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *