میز بار کوچک

انتخاب بهترین میز بار کوچک

میز بارکوچک یکی از کحبوب ترین انواع میزباری است که طرفداران و خریداران بسیار زیادی دارد. در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با میزبار کوچک اطلاعات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار دهیم. پس با ما همراه باشید.

میزبارها، میزهای بسیار کاربردی هستند که می توان از آنها در آشپزخانه و همچنین در اتاق نشیمن استفاده کرد. در طراحی میزهای بار در سبک صنعتی، بیشتر از ترکیب فلز و چوب ساخته می شود. این نوع میزهای بار، میز فلزی و چوبی را می توان به راحتی با سایر مبلمان داخلی هماهنگ کرد. میزهای بار ساروچرمینه از چوب بسیار محکمی تولید می شوند و بنابراین بسیار سخت و محکم هستند.

میز بار کوچک

تاریخچه طراحی داخلی صنعتی

طراحی داخلی صنعتی به وضوح خود را از سایر طراحی های داخلی متمایز می کند. اصطلاح طراحی صنعتی برای محصولاتی برای مقاصد صنعتی بکار گرفته می شود. این سبک طراحی داخلی یک سبک بسیار جدید است که تنها در آغاز قرن بیستم شروع شد.

 به دلیل شهرنشینی، بسیاری از مردم از روستاها به شهرها نقل مکان کردند تا در کارخانه ها کار کنند. این کارخانه های قدیمی در انقلاب صنعتی دوم تعطیل شدند و به کشورهای کم دستمزد آسیا منتقل شدند. این ساختمان های قدیمی کارخانه ای سپس به مناطق مسکونی تبدیل شدند.

نحوه تزیینات در طراحی داخلی صنعتی

این مسئله در مورد نمایش مصالح ساختمانی و افزودن یک ظاهر خام، به طراحی داخلی شما است. شما باید قطعاتی را انتخاب کنید که به همان اندازه که کارکرد خاصی دارند دارای سبک خاصی نیز باشند. طراحی داخلی صنعتی اغلب در آپارتمان های زیر شیروانی و خانه های مدرن استفاده می شود.

برای عدم تطابق سبک صنعتی در خانه‌های شما، سطوح فولادی ضد زنگ، چراغ‌های فلزی و مبلمان قدیمی با هم بسیار خوب هستند. یکی از عناصر برجسته ی طراحی داخلی صنعتی وجود ویژگی هایی است که افراد معمولا سعی می کنند آنها را پنهان کنند، مانند لوله ها و کانال ها.

علاوه بر لوله‌ها و کانال‌های فلزی، وجود فلز بر روی دیوارها و درها از دیگر ویژگی‌های کلیدی طراحی صنعتی است. یک میز چوبی با صندلی های فلزی و لوله ها و کانال های در معرض دید به همراه آشپزخانه با کانترهای استیل ضد زنگ، این عناصر صنعتی با هم ترکیب می شوند تا خانه مدرن شیک را ایجاد کنند. 

از چه موادی استفاده می شود؟

اکثر مبلمان ها در طراحی داخلی صنعتی، ترکیبی از چوب و فلز هستند. شما باید روی ضروری ترین مبلمان تمرکز کنید و چیزهای زیادی را در آپارتمان خود قرار ندهید. طراحی داخلی صنعتی یک سبک مینیمالیستی است که تنها بر ضروری ترین مبلمان تمرکز دارد. میز بارهای کوچک با طراحی چوبی و فلزی در کنار طراحی داخلی صنعتی، بسیار خوب به نظر می آیند.

خاستگاه میز بار کوچک

ما قبلاً در مورد میز بار در قرون وسطی صحبت کردیم، حتی درمورد میزهایی که به طور کلی بسیار ساده و با پایه های چوبی طراحی شده بودند و سینی های چوبی را پشتیبانی می کردند، کاملا صحبت کردیم. برعکس، در خانواده‌های ثروتمند، میز بار با مجسمه‌ها تزئین می‌شد و با چوب سخت طراحی می‌شد. ما باید تا آغاز قرن بیستم صبر می‌کردیم تا شاهد تحولی در مواد مورد استفاده برای طراحی این میزهای بار با توجه به پیشرفت فنی در دنیای صنعتی باشیم.

اگر که دوست دارین انواع مختلف میز بار ها رو توی سایت ساروچرمینه ببینین

همین الان بزنین روی لینک قرمز و میزبار مناسب منزلتون رو انتخاب کنید.

استفاده از میز بار کوچک

برای پاسخگویی به نیازهای صنعت، مانند راه‌آهن، سازندگان ساختمان، یا حتی تسلیحات، مهندسان صنعت فولاد بسیار مورد تقاضا بودند تا راه‌حل‌های مناسبی را پیدا کنند. میز بارها از این پیشرفت ها به همراه تمام این روش ها و تکنیک های جدید تولید، سود می برد.

 لوله های فولادی و ورق فلزی: میز بار محکم می شود.

 امروزه میزهای بار به خصوص در آپارتمان های کوچک با فضای کم بسیار کاربردی هستند. از میزهای بار نیز می توان برای سرو تنقلات کوچک زمانی که دوستان خود را دعوت می کنید یا در محلی که مهمانی برگزار کرده اید، استفاده کنید.

میز بار کوچک

میزهای بار توسط ساروچرمینه

اگر دوست دارید هنگام غذا خوردن یا کار کمی بالاتر بنشینید، میزهای بار برای شما مناسب هستند! میز بار کوچک ما در ساروچرمینه، می تواند کاملاً با صندلی بار ترکیب شود و با هم یک تصویر کلی بسیار خوب ایجاد می کنند. 

ما میزهای گرد و مربعی داریم که می توانید از بین آنها بهترین میز بار خودتان را انتخاب کنید. هر دو از مخلوطی از چوب و فلز ساخته شده اند و بنابراین بسیار مقاوم هستند. هنگامی که به میزهای بار و صندلی بارهای مختلف ما در وب سایت نگاه می کنید، متقاعد خواهید شد که میز بار کوچک همان چیزی است که شما نیاز دارید!

توصیه می کنم مقاله ی میز بار گرد را حتما مطالعه کنید.

نکات کلیدی برای انتخاب میز بار کوچک

میز بار کوچک به هر میزی اطلاق می شود که بالاتر از میز استاندارد (که معمولاً حدود 75 سانتی متر ارتفاع دارد) باشد. این میزها، حدود 110 تا 120 سانتی متر هستند. آنها در طیف وسیعی از مدل ها عرضه می شوند و انتخاب طرح شما به فضای موجود و نیازهای شخصی شما بستگی دارد.

شکل میز (معمولاً گرد، مربع یا مستطیل)، و همچنین اندازه آن باید به گونه ای انتخاب شود که با تعداد مهمانانی که انتظار دارید از آن استقبال کنید، مطابقت داشته باشد. 

شما همچنین باید اندازه اتاق را نیز در نظر بگیرید. برای مثال میز ارتفاع پیشخوان برای فضای کوچکتر بسیارعالی است.

متریال ساخت میزبار باید متناسب با دکوراسیون و مبلمان اتاق (کلاسیک، روستیک، صنعتی، معاصر و غیره) انتخاب شود. شما همچنین باید نیازهای مراقبت از مواد مختلف را در کنار مزایا، معایب و قیمت هر مدل وزن کنید. برخی از رایج ترین مواد مورد استفاده برای ساخت میزهای بار عبارتند از چوب، چوب کامپوزیت، نئوپان، شیشه ایمنی، فلز یا حتی فولاد و سنگ.

میزهای بار: انتخاب طرح و ارتفاع

ارتفاع میز بار و همچنین آنچه می خواهید از آن استفاده کنید بسته به نوع مدل متفاوت است.

میز بار کوچک کلاسیک

ارتفاع یک میز کلاسیک حدود 90 تا 110 سانتی متر است. این میزها، اغلب در کنار چهارپایه های بار یا صندلی های بلند برای صرف شام با خانواده، صرف صبحانه یا نوشیدنی با دوستان استفاده می شوند. اندازه پایه باید حدود 20 تا 30 سانتی متر کمتر از ارتفاع میز باشد.

میز بار کوچک جزیره

در حال حاضر میزهای بار جزیره ای یا نیمه جزیره ای بسیار شیک، میزهای بلندی هستند که دارای محفظه های ذخیره سازی نیز هستند. از این میزها هم می توان به عنوان اکستنشن کانتر و هم به عنوان میز استفاده کرد. معمولاً با ارتفاع حدود 90 سانتی متر، میز جزیره ای را می توان در مرکز اتاق یا در زاویه ای نسبت به میز کار موجود قرار داد.

میزهای بار پیشخوان

میزهای پیشخوان به شما این امکان را می دهند که ایستاده غذا بخورید. بنابراین آنها کمی بلندتر از سایر میزهای بار در حدود 110 تا 120 سانتی متر ارتفاع هستند. از این میزها می توان برای غذا خوردن در حین حرکت یا خوردن قهوه با صبحانه در صبح استفاده کرد و معمولاً دارای یک میز کوچکترنیز هستند.

مقاله ی میز بار متحرک رو حتما بخونین، کلی ایده ی جدید بهتون میده.

میز بار کوچک

انتخاب شکل میز بار کوچک

شکل میز بار بر ظاهر کلی آن و همچنین تعداد غذاخوری هایی که می توانید در آن جای دهید، تأثیر می گذارد.

میزهای بار گرد برای فضاهای جمع و جورتر ایده آل هستند و اتاق را تحت الشعاع قرار نمی دهند.

این مدل های ریزه اندام که معمولا با یک پایه نگه داشته می شوند، دارای یک میز کوچک (تقریباً 60 سانتی متر) هستند و معمولاً 2 یا 3 نفره هستند.

میزهای بار مربعی جایگزین اصلی برای میز ناهارخوری استاندارد هستند و حتی اگر قصد ندارید مهمانان زیادی داشته باشید یا فقط به دنبال ایجاد فضای بیشتر هستید، می توانند در گوشه ای آن را قرار دهید.

میزهای بار مستطیلی را می توان برای پذیرایی از افراد بیشتری استفاده کرد، اما این بدان معنی نیز است که آنها فضای بیشتری را اشغال می کنند. حتی کوچکترین مدل ها نیز باید بتوانند حداقل چهار غذاخوری را در اطراف خود جای دهند. همیشه می‌توانید میز را روی دیوار بچینید تا در مواقعی که از آن استفاده نمی‌کنید، در فضا صرفه‌جویی کنید.

ممکن است اشکال اصلی تری (مثلثی، بیضی، و غیره) پیدا کنید، اما باید مراقب باشید که آنها را در کجا قرار می دهید تا مطمئن شوید بهترین نقطه را در اتاق خود پیدا می کنید.

در این مقاله اطلاعات زیادی را در رابطه با انواع میز بار کوچک و انتخاب بهترین مدل برای شما، صحبت کردیم. میز بارهای زیادی در در سایت ساروچرمینه وجود دارد که شما می توانید به راحتی از میان آنها بهترین مدل را برای خودتان انتخاب کنید.

پیشنهاد می کنم انواع سرویس خواب رو حتما ببینین تا کلی تغییر توی اتاق خوابتون ایجاد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *