میز بار

میزبار

میزبار، که از آن در رستوران ها و منازل استفاده زیادی می شود. محصولی زیبا، کارآمد و دکوراتیو است. وجود میزبار برای دکوراسیون های مدرن و کلاسیک فوق العادست. در اکثر رستوران ها و یا منازل دوبلکس و ویلایی که وجود دو آشپزخانه ضروری است، میزبار در آشپزخانه دوم به کار برده می شود. در طراحی میز بار، هم زیبایی و هم کارایی بسیار اهمیت دارد. ساروچرمینه سازنده انواع میز بار، با بهره گیری از متریال و مواد اولیه ی درجه یک، هر آنچه که شما از میز بار توقع دارید را برای شما پیاده سازی خواهد کرد.

چرا ساروچرمینه؟

ساروچرمینه در امر ساخت میزبار، یکی از پیشگامان در این حوزه می باشد که با بهره گیری از مواد اولیه ی مرغوب و با کیفیت، با بالاترین استاندارد های جهانی، در صدر سازنده های سفارشی میز بار قرار دارد و همواره در تلاش است که رویای مشتریان خود را به حقیقتی دلنشین و به یاد ماندنی تبدیل کند.

قیمت سفارش میزبار

سفارش میز بار به عواملی بستگی دارد که وابسته به سلیقه و سبک مورد پسند مشتری می باشد.متریال، ابعاد و اندازه، ویژگی های خاص مدنظر مشتری، تماما در سفارش میزبار تاثیر گذار خواهد بود 

با کارشناسان ساروچرمینه از طریق راه های ارتباطی ما در تماس باشید.

پخش ویدیو

نوعی میز بسیار شیک است که از آن می­توان استفاده­ های مختلف کرد و انواع مختلفی دارد. معمولا خانواده هایی که بسیار به امر مدرن بودن و شیک بودن منزل خود اهمیت می­دهند از آن استفاده می­کنند. معمولا کارگاه­ های تولیدی آن را در دو نوع بدون چرخ و چرخدار می­سازند که هر کدام کارایی های خود را در منزل دارد.

 • میز بار چوبی :

امروزه برای ساختن میز از چوب در کارگاه­ها بسیار استفاده می­شود دلیلش هم سبکی و ارزانی نسبت به دیگر اجناسی است که می­توان با آنها میز را تولید کرد. همچنین خرید لوازم چوبی برای استفاده در منازل بسیار شایع است و افراد بسیاری به دنبال آن هستند.

 • مدل استیل :

برای ساختن میز بار کارگاه­ها غیر از چوب از استیل هم استفاده می­کنند چون طرفداران خود را دارد. معمولا رستوران­ها و تالارها به علت استفاده زیادی که دارند و میز در مجاورت رطوبت و خیسی قرار می­گیرد باید از جنسی استفاده کنند که هم سبک باشد و هم زنگ نزند و زود خراب نشود برای همین نوع استیل را به چوبی ترجیح می­دهند.

 • مدل چرخدار :

در این مدل میز کارگاه­ های تولیدی در زیر آن چهار چرخ تعبیه می­کنند تا به وسیله آن بتوان میز را به هر جایی به آسانی حرکت داد و لوازم رویش را جابجا کرد. معمولا دو چرخ از چهار چرخ را به صورت ضربدری طوری طراحی می­کنند که خاصیت فیکس شدن داشته باشد و اگر کسی کنار میز نبود میز خود به خود به خاطر شیب زمین راه نیفتد و به سمت و سوی دیگر حرکت نکند.

 • مدل ایستاده :

این مدل معمولا در کافی شاپ ها یا بارها کارایی دارد. معمولا درون آن انواع نوشیدنی یا چیز دیگر را می چینند تا مشتریان با دیدنشان بتوانند انتخاب کرده و آن را سفارش بدهند.

استفاده به عنوان میز پذیرایی:

زمانی که مهمان به منزل می آید یکی از وظایف صاحب خانه این است که بهترین پذیرایی را از او بکند. برای این که لوازم پذیرایی را بتواند به آسانی پیش مهمان ببرد و زیاد دچار زحمت نشود میز بار می­تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد و برای این کار مورد استفاده قرار بگیرد.

استفاده به عنوان میز ناهارخوری:

این نوع میز دارای ارتفاع مناسبی است و یکی دیگر از استفاده­ هایی که از آن می­شود کرد این است که می­توان آن را میز ناهار خوری قرار داد. معمولا در خانه ها یک میز اصلی ناهارخوری وجود دارد که مهمان را به آنجا راهنمایی می­کنند میزبان وقتی نمی­خواهد میز اصلی را شلوغ نکند با آوردن این میز در کنار میز اصلی بعضی از لوازم را بر روی آن قرار می­دهد و به مرور برای پذیرایی آنها را جلوی مهمان می­گذارد.

استفاده به عنوان میز کنار مبلی:

این میزها سایزهای مختلفی دارند و می شود در جاهای مختلف از آنها استفاده کرد. یکی از استفاده هایی که بعضی افراد از آن می­برند این است که آن را در کنار مبل به عنوان میز قرار می­دهند و برای زیبایی بر روی آن معمولا گل گذاشته و آن را تزئین می­کنند تا به زیبایی فضا کمک کنند.

استفاده به عنوان میز عصرانه:

یکی از استفاده­ هایی که از این میز می شود کرد این است که لوازم عصرانه را بر روی آن قرار داد و برای پذیرایی پیش مهمان حمل کرد و کم کم آن را پیش روی او قرار داد.

مزین کردن ورودی پذیرایی با میز بار:

یکی از استفاده­ های میز بار جنبه تزئینی بودنش است. بعضی از مردم که به امر شیک بودن منزل خود بسیار اهمیت می­دهند آن را در روبروی ورودی به پذیرایی یا اطاق مهمان گذاشته و بر روی آن معمولا گلی را برای زیبایی قرار می­دهند تا به این صورت زیبایی منزل خود را دو چندان کنند.

استفاده در تالارها:

زمانی که به عروسی یا مراسم تولدی در تالارها دعوت شدید حتما دیدید که لوازم پذیرایی را توسط یک میز آلومینیومی بزرگ جابجا می­کنند. معمولا میزی که در تالارها استفاده می­شود نسبت به نوع خانگی ­اش بسیار بزرگ­تر است. زیرا باید بتوان لوازم زیادی را با آن حمل کرد تا پذیرایی با سرعت بیشتری انجام پذیرد.

استفاده در رستوران­ها:

این میز در رستوران­ها هم کاربرد دارد. در رستوران­ها وقتی مشتری سفارش غذا داد برای این که آن را گارسون مقابلش قرار بدهد آن را بر روی میز چرخداری گذاشته و جابجا می­کند. جابجا کردن با این میز سبب می­شود تا نظم غذایی که قرار است در مقابل مشتری قرار داده شود به هم نریزد و مشتری با دیدن نظم غذایش نهایت لذت را ببرد.

استفاده به عنوان میز عسلی:

میز بار در سایزهای مختلف در کارگاه ­ها تولید می­شود تا سلیقه همه جور مشتری را بتواند برآورده کند. یکی از استفاده­ هایی که از آن می ­شود به عنوان میز عسلی جلوی مهمان است. معمولا این نوع میز سایزش کوچک بوده و برای این نوع کاربرد در کارگاه­ها تولید شده است. بر روی این میز لوازم پذیرایی را جلوی مهمان قرار می­دهند.

استفاده برای سرو نوشیدنی:

بعضی افراد در منزل خود مهمانی می­گیرند و افراد زیادی را دعوت می­کنند. وظیفه میزبان این است که از مهمان به نحو احسن پذیرایی کند. یکی از استفاده­ هایی که از میز بار می­شود این است که لیوان­ ها و قوطی ­های نوشیدنی بر روی آن قرار داده شده و در میان حاضران به حرکت درآید تا هر کس بنا بر سلیقه خود نوع نوشیدنی که میل دارد را از روی آن بردارد. استفاده از آن سبب می­شود حمل و نقل آسان گشته و میزبان زیاد به زحمت نیفتد.

 • سرعت بخشیدن به پذیرایی :

یکی از مواردی که در هر مهمانی بسیار اهمیت دارد این است که میزبان بتواند با سرعت و کیفیت هر چه بیشتر و بهتر از مهمان­ های خود پذیرایی کند تا این گونه احترام خود را به آنها نشان دهد. استفاده از میز بار میزبان را به این هدف خود خواهد رساند. بر روی این نوع میز معمولا می­شود لوازم پذیرایی زیادی را جابجا کرد و پذیرایی را با سرعت و کیفیت بالا به سرانجام رساند.

یکی دیگر از جاهایی که سرعت در پذیرایی بسیار اهمیت دارد تالارها می­باشد. معمولا این جور جاها تعداد مهمانان زیاد است و برای تیم خدماتی بسیار اهمیت دارد تا بتواند پذیرایی را با سرعت بالا انجام دهد و همچنین در پایان مراسم به سرعت هرچه تمام تر لوازم را جمع آوری کند. برای همین استفاده از این نوع میز اینجور جاها بسیار کاربرد دارد.

 • فضا را زیبا می­کند :

امروزه بعضی افراد به زیبا شدن دکور منازل خود اهمیت می­دهند. یکی از چیزهایی که کارایی های خوبی دارد و می­تواند به این امر کمک شایان توجهی بکند استفاده از این نوع میزها است. معمولا برای زیبایی بیشتر بر روی آنها یک گلدان زیبا قرار می­دهند و در جایی که مد نظرشان است می­گذارند تا باعث زیبایی بیشتر محیط منزل شود.

 • قابلیت جابجایی دارد :

یکی از مهمترین ویژگی هایی که میز بار دارد این است که می­توان آن را جابجا کرد. در کارگاه­ های تولید در زیر آن چهار چرخ تعبیه می کنند دو تا از چرخ ­ها معمولا خاصیت فیکس شوندگی دارند تا میز ناخودآگاه زمان پذیرایی به حرکت دربیاید. قابلیت جابجایی سبب می­شود تا به آسانی لوازم پذیرایی را بتوان با زحمت کم پیش مهمانان انتقال داد.

 • وزنش زیاد نیست :

جنس این میزها را معمولا در کارگاه­ های تولیدی از چوب یا آلومینیوم می سازند. برای همین وزن آن بسیار زیاد نمی شود. وزن کمش سبب می­شود تا جابجایی و انتقال راحت تر باشد و کسی که از آن استفاده می­کند دچار زحمت زیادی نشود.

 • ضد زنگ است :

در کارگاه­ های تولیدی غیر از چوب این میزها را با آلومینیوم هم تولید می­کنند که به رطوبت حساسیت ندارد و به مرور زمان زنگ نمی­زند. معمولا میز آلومینیومی در تالارها و رستوران­ها بیشتر مورد استفاده قرار می­گیرد. خاصیت ضد زنگ بودنش سبب می­شود تا در این جور محیط ها بیشتر دوام بیاورد و کارها را به سرانجام برساند.

 • ظرفیت خوبی دارد :

میز بار دارای دو قسمت بالایی و پایینی است که برای قرار دادن وسایل از آن استفاده می شود. معمولا در تالارها بسیار اهمیت پیدا می­کند که ظرفیت یک میز کم باشد یا زیاد باشد. اگر ظرفیت کم باشد سرعت پذیرایی از مهمانان پایین می آید و ممکن است باعث عدم رضایت آنان گردد پس یک میز با ظرفیت مناسب در این جور جاها قطعا کارها را بهتر پیش خواهد برد.

 • حمل وسایل را آسان می­کند :

یکی از مهمترین انتظاراتی که از میز بار می­رود حمل وسایل است. به طور مثال اگر میزبان قرار باشد برای پذیرایی از مهمان وسایل را یک به یک در دست بگیرد و به حضورش ببرد اولا این که باید مدام در حال رفت و آمد باشد. دوما ممکن است یکی از وسایل از دستش بیفتد و خرابی به بار بیاورد. سوما به دلیل رفت و آمد از همنشینی با مهمانش کمتر بهره مند خواهد شد. این میزها حمل و نقل را آسان می­کنند تا آن سه مشکلی که گفته شد از میان برداشته شود و مهمان رضایت داشته باشد.

 • تحمل وزن خوبی دارند :

در کارگاه ­های تولیدی این میزها را به صورت چرخ­دار می­سازند تا به وسیله آن جابجایی خوراکی و اجسام ممکن شود. معمولا بنا بر استفاده در جاهایی که دارند قادر به تحمل وزن متفاوتی با توجه به سایز و اندازه خود هستند. میزهایی که در تالارها استفاده می­شود بزرگ است و تحمل وزن بالاتری نسبت به نوع خانگی آن دارند چون در تالارها باید پذیرایی به سرعت انجام پذیرد بنابراین نیاز به میزی است که توانایی جا دادن لوازم زیاد را داشته باشد که معمولا همراه با وزن زیادی است. نوع خانگی آن کوچکتر و معمولا چوبی است ولی نسبت به سایز خود دارای مقاومت مناسبی است و کارها را در خانه به سرانجام می رساند.

 • دارای دو صفحه است :

در کارگاه­ های تولید این میزها را به گونه ای طراحی می­ کنند که دارای دو قسمت بالا و پایین باشند. معمولا در قسمت پایین که سطحش به زمین نزدیک­تر است برای جابجایی اجسام سنگین استفاده می­شود. در قسمت بالایی اجسام یا اقلامی که سبک تر هستند را معمولا قرار می ­دهند تا برای پذیرایی در دسترس باشند.

 • میز بار های چوبی

 • میز بار های فلزی

 • میز بار هایی با چوب ام دی اف

همیشه از نظر مشتریان، چوب متریالی جذاب محسوب می شود اما چوب ها همیشه دارای ویژگی هایی مثبتی هستند که نمی توان از آنها چشم پوشی کرد.یکی از مزیت هایی که چوب همیشه همراه خود دارد، بحث به روز بودن آن است و هرچقدر چوب قدمت بیشتری داشته باشد، از ارزش بیشتری برخوردار است.نکته ای که در چوب ها بسیار حائز اهمیت است، مراقبتی است که باید در حفظ و نگهداری آن شود.پس چوب می تواند از جمله متریالی باشد که در الویت سفارش میزبار قرار خواهد گرفت.

به طور کلی لوازم فلزی ویژگی های خاص خود را دارند و از جنبه های مختلف دارای مزایا و معایبی هم می باشد.اما اگر بخواهیم از لحاظ فنی، لوازمی که از جنس چوب هستند را با فلزی مقایسه کنیم، قطعا کار درستی انجام نمی دهیم.آن هم بدلیل مزایایی است که هرکدام از آنها به همراه خود دارند.یکی از مزیت هایی که لوازم و وسایل فلزی دارند، مقاومت بالای آنها می باشد که در برابر ضربه و فشار تحمل می کنند.

از دیگر مزایای آن، بحث توانایی سبک سازی در این جنس از وسایل است که می توان با تکنیک های مختلف تولید، آنها را به صورت سبک ساخت.اگر بخواهیم مزیت اساسی دیگری را از آنها بازگو کنیم، می توان به راحتی جا به جایی آنها اشاره کنیم.در وسایل فلزی با جثه های بزرگ، از اتصالات پیچ و مهره ای اغلب استفاده می شود که همین امر هم از مزیت وسایلی از جنس فلزی محسوب می شود. 

به طور کلی میز بار چوبی مدرن و کلاسیک از محبوبیت بسیار بالایی در میان مشتریان برخوردار است.یکی از دلایل محبوبیت آن هم تنوعی است که در متریال چوب وجود دارد.چوب در ساخت وسایل خانگی به سه نوع سخت چوب، نرم چوب و چوب های انعطاف پذیر تقسیم می شوند.در ساخت میز بار چوبی، از چوب درختانی چون؛

کاج – بلوط – شمشاد – ماهون – راش – صنوبر – سرو – گردو – توسکا و… استفاده می شود و می توان مطابق با سلیقه و سبک وسایل دیگر منزل خود، نوع چوب میز بار سفارشی خود را انتخاب کنید.

میز بار

مزایای استفاده از میزبار در منازل

امروزه میزبار به یکی از اجزای زینتی منازل تبدیل شده است.میزبار ها در انواع گوناگونی تولید می شوند که در بخش سوالات، به صورت مفصل به تفاوت های انواع گوناگون آن پرداخته ایم. اگر بخواهیم ویژگی های بصری و تزئیناتی میزبار را فاکتور بگیریم و به کارایی آن بپردازیم، باید بگوییم که میزبار در زمانی کارایی خود را نشان می دهد که شما میزبانِ مهمانان خود هستید و می خواهید پذیرایی را از آنها به عمل آورید که شامل کیفیت بسیار بالا و سهولت حداکثری برای شما به ارمغان آوَرده شود.

جانمایی میز بار در منزل شما بستگی به چیدمان مابقی وسایل منزل دارد و باید گفت که جانمایی میز بار جزو مراحل آخر چیدمان وسایل در منزل است.بسیاری از منازل امروزی و مدرن، میز بار یکی از اِلِمان هایی است که در ساخت اولیه و طراحی داخلی آنها دیده می شود اما اگر منزل شما میز بار  را دارا نیست، جای نگرانی وجود ندارد.شما می توانید با سفارش میز بار، مطابق با سلیقه خود و با در نظر گرفتن وسایل دیگر منزل، این میز جذاب و کاربردی را به خانه رویایی خود اضافه کنید.

تنوع در سفارش میزبار

میز بار ها جزو وسایلی هستند که در طراحی و ساخت، دست مشتریان و مجری ساخت به طور کامل باز است.امروزه شاهد خلاقیت مشتریان و مجریان کار در امر ساخت میزبار هستیم تا جایی که در دنیا طرح ها و مدل های بی شماری همه روزه در حال تولید است.میزبار به دلیل جذابیت و کاربردی که دارد، از لحاظ کیفیت ساخت از جانب مشتری و مجری با وسواس و حساسیت حد اکثری تولید می شود.پس شما هم در سفارش میزبار خود از خلاقیت خود غافل نشوید.

اگر که دوست دارید انواع مختلف سرویس خواب را ببینید حتما روی لینک بزنید و بهترین سرویس خواب را برای خود انتخاب کنید.

میز بار

چه نوع میزبار، از محبوبیت بیشتری برخوردار است؟

میز بار هایی که از جنس چوبی ساخته می شوند، به دلیل راحتی عملی که در طراحی و ساخت آن وجود دارد و با نظر مستقیم مشتریان می تواند تولید شود، از محبوبیت خاصی برخوردار هستند.اگر بخواهیم از لحاظ جنس چوب ها هم میزبار را مورد بررسی قرار دهیم، به دلیل تنوع بالایی که دارند، ابتکار عمل هم در ساخت آنها بالا می رود.

قیمت میزبار

قیمت میز بار به عوامل مختلفی بستگی دارد اما به طور کلی در قیمت میز بار، متریال مصرفی، پیچیدگی طراحی، دست ساز بودن و… بسیار حائز اهمیت است.در قیمت سفارش میز بار، نکته ای که از اهمیت زیادی برخوردار است، میزان توقع شما از میز باری است که سفارش می دهید.در بعضی مواقع هم میبینید که طراحی و تولید میز بار یک مجموعه، تمامی نیاز های شما را در نظر گرفته است که می توانید آن میز بار را برای خود برگزینید و احتمال به صرفه تر بودن قیمت، در این نوع خرید به مراتب بالاتر از خرید سفارشی است.

برای اطلاع از قیمت میزبار های ساروچرمینه، می توانید از طریق راه های ارتباطی، با متخصصین ما در ارتباط باشید.

میز بار

53 پاسخ

 1. Услуга сноса старых частных домов и вывоза мусора в Москве и Подмосковье под ключ от нашей компании. Работаем в указанном регионе, предлагаем услугу снос фундамента. Наши тарифы ниже рыночных, а выполнение работ гарантируем в течение 24 часов. Бесплатно выезжаем для оценки и консультаций на объект. Звоните нам или оставляйте заявку на сайте для получения подробной информации и расчета стоимости услуг.

 2. Забудьте о низких позициях в поиске! Наше SEO продвижение https://seopoiskovye.ru/ под ключ выведет ваш сайт на вершины Google и Yandex. Анализ конкурентов, глубокая оптимизация, качественные ссылки — всё для вашего бизнеса. Получите поток целевых клиентов уже сегодня!

 3. Забудьте о низких позициях в поиске! Наше SEO продвижение и оптимизация на заказ https://seosistemy.ru/ выведут ваш сайт в топ, увеличивая его видимость и привлекая потенциальных клиентов. Индивидуальный подход, глубокий анализ ключевых слов, качественное наполнение контентом — мы сделаем всё, чтобы ваш бизнес процветал.

 4. Купить диплом техникума в москве – это возможность скоро завершить бумагу об образовании на бакалавр уровне лишенный лишних трудностей и затрат времени. В Москве доступны различные опций подлинных дипломов бакалавров, гарантирующих комфортность и легкость в процедуре..

 5. Дайте вашему сайту заслуженное место в топе поисковых систем! Наши услуги
  seo раскрутка на заказ обеспечат максимальную видимость вашего бизнеса в интернете. Персонализированные стратегии, тщательный подбор ключевых слов, оптимизация контента и технические улучшения — всё это для привлечения целевой аудитории и увеличения продаж. Вместе мы поднимем ваш сайт на новый уровень успеха!

 6. Дайте вашему сайту заслуженное место в топе поисковых систем! Наши услуги оптимизация сайта seo на заказ обеспечат максимальную видимость вашего бизнеса в интернете. Персонализированные стратегии, тщательный подбор ключевых слов, оптимизация контента и технические улучшения — всё это для привлечения целевой аудитории и увеличения продаж. Вместе мы поднимем ваш сайт на новый уровень успеха!

 7. Дайте вашему сайту заслуженное место в топе поисковых систем! Наши услуги
  поисковая оптимизация сайта на заказ обеспечат максимальную видимость вашего бизнеса в интернете. Персонализированные стратегии, тщательный подбор ключевых слов, оптимизация контента и технические улучшения — всё это для привлечения целевой аудитории и увеличения продаж. Вместе мы поднимем ваш сайт на новый уровень успеха!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *