کابینت در ساروچرمینه

کابینت اصلی‌ترین و مهم‌ترین جزئی است که در آشپزخانه شما به کار می‌رود. با داشتن کابینت‌های به جا و مناسب می‌توان یک آشپزخانه کوچک را به یک فضای بزرگ و کاربردی تبدیل کرد. امروزه انواع مختلفی از کابینت با متریال‌ گوناگون و با طرح و مدل‌های بسیار متنوع به بازار عرضه شده است که هر کدام چنانچه متناسب با فضای آشپزخانه انتخاب شود، می‌تواند دکور آشپزخانه شما را زیبا و کاربردی نمایند.

انواع مختلف اکسسوری‌های کابردی باعث می‌شوند از غیر قابل دسترس‌ترین فضاها نیز بتوان به نحو شایسته بهره کرفت و فضا را نظم بیشتری بخشید.

 

استفاده از کابینت‌، تاریخچه‌ای دور و دراز در زندگی بشر دارد. محفظه‌های گنجه‌مانند، که از چوب طبیعی ساخته می‌شدند و با طراحی‌های زیبا، جذاب و خواستنی‌تر هم می‌شدند، از قدیمی‌ترین اشکال کابینت در ایران بوده‌اند. اما کابینت، به این شکلی که امروزه با آن آشنا هستیم، از اوایل قرن بیستم در اروپا متداول شد و به همه‌ی جای دنیای سرایت کرد. در گذشته، عمدتا کابینت‌ها را از جنس چوب یا فلز می‌ساختند، اما امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی، انواع متنوع‌تری از مدل‌های کابینت آشپزخانه تولید و ساخته می‌شود.

چرا کابینت‌ها، جزء مهم آشپزخانه هستند؟

 

اهمیت کابینت‌های آشپزخانه، نه تنها در پوشش‌دهی و ایجاد فضای کاربردی در محیط آشپزخانه خلاصه می‌شود، بلکه نقش ویژه‌‌ی آن‌ها، در نمای خانه و بالطبع زیبایی کل فضای خانه قابل مشاهده است. با انتخاب طرح‌های زیبای کابینت، که متناسب و هماهنگ با دکوراسیون منزل‌تان باشد، می‌توانید ظروف، لوازم برقی، بسته‌های خوراکی، ادویه‌جات و بسیاری وسایل ریز و درشت دیگر را، که در هر آشپزخانه‌ای مورد نیاز است، ساماندهی کنید و در یک کلام، هم نظم و هم زیبایی را به دل آشپزخانه بیاورید.

طراحی کابینت

طراحی کابینت بر اساس پلان یا همان نقشه آشپزخانه صورت می‌گیرد. پلان آشپزخانه هر مدلی که باشد، کابینت‌ها معمولا طبق همان استاندارد و یا با کمی تغییر اعمال می‌شوند. در پلان‌های بزرگتر که متراژ آشپزخانه بیشتر است، دست طراحان باز است تا بیشتر باب میل مشتری و مدل دلخواه او کابینت‌ها را طراحی کنند؛ اما در آشپزخانه‌هایی با متراژ کوچکتر، ما با محدودیت‌هایی مواجه هستیم؛ اگر چه در پلان‌های کوچکتر هم می‌توان طراحی مطابق میل و سلیقه‌ی مشتری اعمال کرد.

5 پاسخ

  1. Выбор таможенного брокера является важным шагом для успешного осуществления внешнеэкономической деятельности. Ведь именно таможенный брокер играет ключевую роль в оформлении и проведении таможенных процедур, а некачественное выполнение этих задач может привести к серьезным проблемам и потерям для предприятия. В данной статье мы рассмотрим несколько ключевых факторов, которые следует учитывать при выборе таможенного брокера.
    Доставка грузов в Дубае

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *